Nowe urządzenia Microsoftu doczekają się prezentacji na początku października

Opublikowano: 2015-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-microsoft-zaproszenie-windows10Microsoft zaczął wysyłać zaproszenia na specjalną imprezę dotyczącą urządzeń Windows 10, która odbędzie się już w pierwszym tygodniu przyszłego miesiąca. 6 października powinniśmy poznać m.in. nowe flagowe smartfony Lumia oraz tablet Surface Pro 4.

Po rozczarowującym występie Microsoftu na IFA 2015 w Berlinie, wzrok wszystkich fanów nowych technologii skupi się na firmie z Redmond w przyszłym miesiącu. Zaplanowana na 6 października w Nowym Jorku konferencja szykuje się na jedną z najciekawszych w tym roku. W końcu doczekamy się nowych urządzeń na Windows 10 i chociaż Microsoft nie zdradził, o jakich dokładnie mowa, wszyscy zdają sobie sprawę, że jest to ostatni gwizdek na zaprezentowanie Lumii 950 i Lumii 950 XL, których zdjęcia i przewidywana specyfikacja krążą po sieci od tygodni.

Z pewnością nie zabraknie również następcy Surface Pro 3, który według ostatnich doniesień nie będzie się znacząco różnił od zeszłorocznego poprzednika, oferując podobny design, nieco lepsze podzespoły i kompatybilność z aktualnie dostępnymi akcesoriami. Sporo mówi się też o tym, że pojawi się inny, 14-calowy tablet Surface, aczkolwiek nic o nim w tej chwili nie wiadomo. Tego samego dnia debiutu najprawdopodobniej doczeka się też nowa, inteligentna opaska fitness Microsoft Band 2.

Źródło: The Verge

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.