Nowości i obniżki cen w Play

Opublikowano: 2016-05-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-m4-aquaPlay wprowadził do swojej oferty kilka smartfonowych nowości z niskiej i średniej półki, a także obniżył ceny Sony Xperii M4 Aqua i Moto G (2015).

Do oferty Play w ostatnich dniach weszły smartfony LG K8 LTE, LG K4 LTE, LG Stylus 2, LG X screen, Samsung Galaxy J3 (2016), Moto X Play oraz kilka innych elektronicznych propozycji, w tym odnowiona konsola Xbox One 500 GB i zegarek LG Watch Urbane 2nd Edition.

Dla zainteresowanych:

W „ekstra cenach”, jak określa to Play, są z kolei smartfony Sony Xperia M4 Aqua oraz Moto G (2015). Przy najtańszej Formule Unlimited za 29.99 zł można dostać je za odpowiednio 239 zł i 129 zł. Wybierając nielimitowaną Formułę Smartfon Unlimited za 59.99 zł słuchawki są dostępne za 19 zł (Xperia) i 1 zł (Moto).

Dla zainteresowanych:

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.