Nowości w Play - LG X mach i Apple TV

Opublikowano: 2016-09-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-lg-xmach-1Oferta sieci Play powiększyła się o dwa nowe urządzenia – telefon LG X mach oraz przystawkę do telewizora Apple TV czwartej generacji.

LG X mach to smartfon z wyższej półki, wyposażony w wyświetlacz Quantum IPS o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej oraz aparaty 12.3 Mpix i 8 Mpix. Cechuje się również łącznością LTE 9 kategorii, co pozwala mu osiągać prędkość przesyłu danych do 450 Mbps.

Apple TV to z kolei przystawka do telewizora służąca do strumieniowania multimediów z iTunes i umożliwiająca instalowanie wybranych aplikacji (np. Netflix). Urządzenie działa na własnym systemie tvOS i jest wyposażone w niewielki pilot z dotykową powierzchnią. W Play dostępne jest w wersji 32 GB od złotówki w ofercie na życzenie.

Cennik LG X mach i Apple TV w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.