Nowy HTC Desire 620 ujawniony

Opublikowano: 2014-11-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-desire620Smartfon trafił w ręce redaktorów jednego z bułgarskich portali. Dzięki temu na światło dzienne wypłynęły zdjęcia urządzenia oraz jego specyfikacja.

HTC Desire 620 zaoferuje w pełni plastikową obudowę, pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p (1280 x 720 piksli), czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz (prawdopodobnie 64 bitowa jednostka Qualcomm Snapdragon 410) oraz układ graficzny Adreno 306. Oprócz tego urządzenie ma 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wbudowanej. Smartfon ma również tylny aparat z matrycą o rozdzielczości 8 mpix oraz przednią kamerę 5 mpix. Zastosowana w Desire 620 bateria (wymienna) ma pojemność 2100 mAh. Całość działa na systemie Android 4.4.4 KitKat z nakładką HTC Sense 6.

Choć smartfonowi, co oczywiste, daleko do klasy takiego modelu jak chociażby HTC One M8, to szykuje się całkiem ciekawa propozycja ze średniej półki. Patrząc na specyfikację techniczną urządzenia wydaje się, że HTC Desire 620 powinien sprostać większości zadań i zapewnić przyzwoitą wydajność w grach, w trakcie przeglądania Internetu, czy też podczas korzystania z kilku aplikacji naraz.

Nieznana jest obecnie cena i data premiery, ale przewiduje się, że smartfon zostanie oficjalnie zapowiedziany i zaprezentowany w grudniu tego roku, a na rynek trafi być może już w styczniu 2015 roku.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.