Nowy koncept Samsunga Galaxy S6 zdradza jego ostateczny wygląd?

Opublikowano: 2015-02-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-samsung-galaxys6-renderNie milkną informacje dotyczące prawdopodobnie najgorętszego i najbardziej wyczekiwanego smartfona tego roku. Najnowsze z nich mogą zdradzać finalny wygląd urządzenia.

Dziś pojawiły się zdjęcia, które według zagranicznych źródeł przedstawiają wygląd obudowy smartfona. Samsung Galaxy S6 ma pod względem wykonania przypominać…konkurencję od Apple, czyli iPhone’a 6. Mało tego – rozmieszczenie kratownicy głośnika, port USB, metalowe obramowanie oraz plastikowe osłony na anteny, mają to potwierdzać. Fotografie ujawniają również, że następca Galaxy S5 będzie miał slot kart SIM umieszczony z boku, na krawędzi, a całość będzie nierozbieralna (obudowa typu unibody). Jeśli wszystko to okaże się prawdziwe, Samsung Galaxy S6 nie umożliwi, jak chociażby jego poprzednik, rozebrania tylnego panelu obudowy i wymiany baterii. Co ciekawe, zdjęcia tyłu przedstawiają zmieniony układ diody doświetlającej i pulsometra, które mają znaleźć się obok aparatu, a nie jak wcześniej, pod nim.

Łącząc te fakty i dodając do nich wszystko to, co do tej pory pojawiło się odnośnie Samsunga Galaxy S6, otrzymać poniższy koncept smartfona, który wyciekł dzisiejszego popołudnia do sieci. Najwidoczniej osoba, która jest za niego odpowiedzialna skorzystała z dotychczasowych mniej lub bardziej wiarygodnych doniesień.

Czy tak będzie wyglądał wyczekiwany Samsung Galaxy S6?

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.