Nowy Mix oraz specjalne zestawy w T-Mobile

Opublikowano: 2016-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #pakiety / usługi #telefony / urządzenia

news-tmobile-mix-4Od 9 maja T-Mobile wprowadzi nową odsłonę oferty Mix, a w niej nowe pakiety usług. Dodatkowo przygotowane zostały zestawy prezentowe z telefonami, selfie stickami, słuchawkami i innymi gadżetami.

Nowy Mix w T-Mobile to trzy proste taryfy: MIX 25, MIX 35, MIX 50, z minimalnymi kwotami doładowania odpowiednio 25, 35 i 50 zł. W nich jeden z trzech 30-dniowych pakietów usług:

  • Przy wyborze opcji MIX 25, płacąc 14.99 zł klient może korzystać z rozmów bez limitu w T-Mobile i Heyah, 1 GB Internetu oraz dostępu do Nawigacji T-Mobile.
  • W MIX 35 za 29.99 zł aktywuje się nielimitowane rozmowy do T-Mobile i Heyah, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, 100 minut do wszystkich, 1 GB Internetu i dostęp do Nawigacji T-Mobile.
  • W MIX 50 za 39.99 zł otrzymuje się nielimitowane rozmowy do T-Mobile i Heyah, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, 200 minut do wszystkich, 1 GB Internetu, dostęp do Nawigacji T-Mobile oraz telefony w niższych cenach.

Klient ma możliwość dowolnej zmiany pakietów w trakcie trwania umowy, a opłata za aktywne pakiety konsumuje jedynie część miesięcznego doładowania. Nadal ma się dostępne wolne środki na koncie, które można przeznaczyć na usługi dodatkowe zgodnie z potrzebami, np. na pakiety 30, 60 lub 120 minut do wszystkich czy transfer danych 1, 3 lub 6 GB. Co więcej, w przypadku, gdy kwota na koncie zostanie wykorzystana, wciąż można korzystać z aktywnych usług.

news-tmobile-nowy-mix

Dla tych, którzy poszukują prezentu dla najbliższych, T-Mobile przedstawia z kolei nowe zestawy prezentowe na zbliżające się święta – Dzień Matki, Pierwszą Komunię czy Dzień Dziecka. Na klientów czekają nowe smartfony oraz szereg gadżetów do wyboru. Miłośnicy podróży mogą wybrać selfie stick, obiektyw do smartfona, weekendową torbę, koc czy plecak T-Mobile. Dla fanów muzyki przygotowano m.in. głośnik bluetooth i słuchawki. Wszystko to w specjalnych pudełkach upominkowych.

Nowe propozycje skierowane są do wszystkich i są dostępne w salonach i sklepach T-Mobile. Dodatkowo w eshopie operatora można wybrać zestaw z opaską FITsYOU.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.