Nowy Play24 i konkurs dla testerów

Opublikowano: 2016-08-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-nowy-play24-2Play przygotowuje nową aplikację Play24 i zaprezentował pierwsze efekty swojej pracy. Do 18 sierpnia można zgłaszać chęć udziału w testach, których nagrodą jest Samsung Galaxy Note 7.

„To już ostatnie szlify w naszej totalnie nowej aplikacji Play24. Aplikacja została napisana całkowicie od podstaw, dlatego też będziemy mogli ją częściej aktualizować. Na razie to wersja beta, więc dopiero sam początek i stopniowo będą do niej docierały nowe funkcje. Nasz team, który już od dłuższego czasu pracuje nad apką dwoi się i troi, by nowe Play24 było fajne, czytelne i nowoczesne. I oto jest!” – poinformował Marcin Gruszka, rzecznik Play.

news-nowy-play24 news-nowy-play24-1

Tymczasem do 18 sierpnia można zgłaszać chęć do testów aplikacji i mieć szansę na wygranie Galaxy Note 7 w niebieskim kolorze. Wystarczy:

  • Posiadać konto na Play24 i urządzenie z Androidem
  • Wysłać na adres play24@play.pl zgłoszenie podając swojego maila podpiętego pod konto w Google Play oraz model urządzenia, na którym będzie się testowało aplikację
  • Ściągnąć z wysłanego linka aplikację Nowy Play24
  • Przesłać zauważone uwagi mailowo na play24@play.pl – liczy się przede wszystkim to, jak krytyczne błędy znajdzie tester, a nie ich ilość (do 31 sierpnia)

Wyniki konkursu zostaną podane 5 września.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.