Nowy Plush na Kartę z nawet 10 GB Internetu i no limit na SMS-y

Opublikowano: 2016-04-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-plush-na-karte-oferta-1Plus zaprezentował nową ofertę Plush na Kartę z większymi pakietami internetowymi i SMS-ami bez limitu, która wchodzi w życie od 22 kwietnia.

W skład oferty wchodzą trzy zestawy usług z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Na start do wyboru są:

  1. Pakiet internetowy 10 GB oraz rozmowy i SMS-y bez limitu na komórkowe za 29 zł na 30 dni.
  2. Pakiet internetowy 5 GB, nielimitowane SMS-y i 9 groszy za minutę połączenia na numery komórkowe za 19 zł na 30 dni.
  3. Pakiet internetowy 3 GB i SMS-y bez limitu za 15 zł na 30 dni.

news-plush-na-karte-oferta

Klienci przenoszący numer do Plusha otrzymają dodatkowo rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwszy trzy miesiące korzystania z oferty. Przygotowane zostały również nowe startery Plush na Kartę.

news-plush-starter-4

Od startu nowej marki we wrześniu 2014 roku ponad 1.1 miliona klientów zostało użytkownikami Plusha. Generują oni prawie 4 razy więcej użycia Internetu niż klienci Plus na Kartę. Wysyłają też 1.5 raza więcej SMS-ów i MMS-ów.

Źródło: Plus, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.