Nowy Rok z Microsoft Surface Hub

Opublikowano: 2015-08-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-microsoft-surface_hubMicrosoft ogłosił, że tablet Surface Hub trafi do sprzedaży 1 stycznia 2016 roku. Firma zamierza jak najlepiej stawić czoła zaskakująco dużemu popytowi na ten produkt.

Jeszcze dwa miesiące temu premiera gigantycznego tabletu była ustalona na wrzesień tego roku i można było składać wstępne zamówienia. W lipcu Microsoft podał jednak do wiadomości, że debiut Surface Hub został przełożony na czas nieokreślony, a nowych szczegółów na temat dostępności urządzenia mieliśmy dowiedzieć się w ciągu kilku tygodni. Tak też się stało, gdyż firma z Redmond ujawniła, że tablet na półki sklepowe trafi zaraz po Sylwestrze, 1 stycznia przyszłego roku. Powodem tej decyzji jest ponoć zwiększone zainteresowanie produktem, przez co Microsoft musi przygotować swoje linie produkcyjne na dostarczenie większej liczby sztuk.

Surface Hub skierowany jest do głównie do firm i zastosowań biznesowych, mając posłużyć jako zastępstwo dla tradycyjnych projektorów cyfrowych w pokojach konferencyjnych. Działający pod kontrolą zmodyfikowanej wersji Windows 10 tablet, oprócz oferowania połączeń konferencyjnych (audio i wideo), znajdzie swoje zastosowanie również jako tablica do spisywania notatek. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach – z 55-calowym wyświetlaczem i procesorem Intel Core i5 w cenie 7 tysięcy dolarów oraz z ekranem o przekątnej 84-cale i procesorem Core i7 za 20 tysięcy dolarów.

Źródło: Ubergizmo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.