Nowy Smart Plan w Orange. Abonament już od niecałych 10 zł

Opublikowano: 2015-02-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi

img-orange-phone-1Od dziś można skorzystać z nowych ofert abonamentowych Orange, w których najtańsza taryfa daje możliwość skorzystania z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich za 99 groszy dziennie.

Oferta została przygotowana m.in. dla osób, które nie potrzebują nowego smartfona, ale wolą zapłacić mniejszą sumę za abonament. Super Smart Plan jest tak zwaną ofertą tylko SIM (korzysta z nich około jednej czwartej klientów postpaid w Orange). W nowej ofercie operator proponuje trzy opcje, wśród których abonament za niecałe 10 zł jest najtańszą. Dostępne są tam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y – wszystko za 99 groszy dziennie. Aktywacja następuje w chwili wykonania połączenia lub wysłania wiadomości tekstowej. Różnica w cenie abonamentów wynika ze sposobu ich kupienia. Oczywiście, przez Internet najtaniej.

Z dokładnym cennikiem i dostępnymi w ramach oferty pakietami można zapoznać się w tabelce poniżej.

news-orange-super-smartplanRegulamin nowej oferty Super Smart Plan.
Cennik oferty Super Smart Plan.

Nowe Super Smart Plany można od dziś kupić w salonach Orange i w sprzedaży telefonicznej, natomiast w sklepie internetowym pojawią się już jutro.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.