Nowy standard w Play – nielimitowane połączenia i SMS-y we wszystkich taryfach

Opublikowano: 2015-02-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #mixy #prepaidy #pakiety / usługi

news-play-nowy-standardNa dzisiejszej konferencji, operator ogłosił zmiany w swoich planach taryfowych. Teraz użytkownicy ofert abonamentowych, na kartę oraz mix otrzymują nielimitowane SMS-y i rozmowy ze wszystkimi w Play.

Play wprowadził do swoich ofert nowy standard, w ramach którego rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci (Stan Darmowy) będą zawsze za darmo, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Za promocję usługi odpowiadać będzie Anna Mucha, która stała się twarzą kampanii reklamowej.

news-play-nowy-standard-1Jest to nowość dla około 5 milionów klientów sieci, którzy do tej pory płacili za tego typu pakiety. Ze „Stanu darmowego” mogą skorzystać nowi i obecni sieci Play. Usługi nie mogą jednak włączyć klienci starych ofert abonamentowych, na kartę i mix oraz abonenci ofert na kartę z roczną ważnością konta, czyli Play Fresh i Play na kartę Rok Ważności Konta.

Nowy standard dotyczy ofert:
– Formuła PLAY
– Play MIXtura
Play na kartę
Formuła MIX
– Play dla Firm
– Red Bull Mobile i Red Bull Mobile na Kartę

Z usługi można skorzystać aktywując ją za pomocą portalu Play24, w salonie Play lub wpisując w telefonie kod *188#.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.