Nowy szef działu IM w Samsung Electronics Polska

Opublikowano: 2015-07-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzedaż / wyniki

news-arkadiusz-wojcik-samsungArkadiusz Wójcik, dotychczasowy szef działu operatorskiego obejmuje stanowisko szefa działu IM (IT & Mobile) w Samsung Electronics Polska. Zastępuje w tej roli Macieja Filipkowskiego, który odpowiadał za obszar IM od lutego 2013 roku.

Do jego nowych obowiązków należeć będzie tworzenie, realizacja strategii oraz kompleksowe zarządzanie sprzedażą produktów mobilnych oraz IT. Będzie też nadzorować dystrybucję produktów mobilnych przez operatorów, sieci retail oraz salony własne (Samsung Brand Stores).

Arkadiusz Wójcik jest absolwentem Politechniki Śląskiej i Wyższej Szkoły Bankowej. Ze sprzedażą i marketingiem związany jest od lat 90-tych, a od prawie 20 lat jest managerem zarządzającym. Wykładał na SGH i ALK. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania kanałami sprzedaży do rynków konsumenckich i biznesowych. Doświadczenie zawodowe budował z Orange Polska, Dell, TP i Ving. Dołączył do zespołu Samsunga w marcu bieżącego roku.

Źródło: Samsung

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.