Nowy szef Ericsson Polska

Opublikowano: 2016-05-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wyniki / raporty

news-martin-mellorMartin Mellor z 23-letnim doświadczeniem w sektorze telekomunikacyjnym został mianowany szefem firmy Ericsson w Polsce.

W Ericssonie Martin Mellor pracuje od 2006 roku. Był odpowiedzialny za koordynację obszaru sprzedaży systemów dostępu szerokopasmowego, wsparcia sprzedaży rozwiązań IP dla klientów regionu Europy Zachodniej i Środkowej. Pełnił też funkcję dyrektora ds. technicznych w Europie Środkowej. Wcześniej, w firmie Marconi kierował działem systemów komutacyjnych, prowadzać prace rozwojowe między innymi z zakresu rozwiązań IMS i Softswitch.

Jak na Brytyjczyka przystało, interesuje się krykietem i piłką nożną. Swoją miłość do futbolu przełożył również na grunt zawodowy, angażując się w prace nad projektem stadionu zintegrowanego z Internetem, czyli tzw. Connected Venue, jaki Ericsson zrealizował z klubem Legia Warszawa.

Martin Mellor ukończył Fizykę Teoretyczną i Stosowaną na Uniwersytecie w Nottingham.

Źródło: Ericsson

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.