Nowy T-Mobile Mix dla studentów z umową na 10 doładowań

Opublikowano: 2016-09-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #mixy

news-tmobile-mix-dlastudentaT-Mobile wprowadza nową ofertę przygotowaną z myślą o studentach – MIX Internet na 10 doładowań z pakietem 50 GB.

Po doładowaniu wymaganą kwotą 50 zł na konto trafia automatycznie pakiet 50 GB danych, ważny przez 93 dni od chwili jego udostępnienia. Klient otrzymuje również gigabajty za dodatkowe doładowanie. Każda złotówka z dodatkowego doładowania zamieniana jest na 1 GB. Umowa w ofercie MIX Internet podpisywana jest na 10 doładowań.

W ramach umowy abonent może korzystać wyłącznie z głosowych połączeń przychodzących, SMS-ów i MMS-ów przychodzących oraz mobilnego Internetu. Stan konta wyrażony jest wyłącznie w gigabajtach. Na koncie nie istnieje zasób wyrażony w złotych, ponieważ kwota doładowania jest automatycznie zamieniana na gigabajty.

Wraz z ofertą Internetu do domu dostępne są urządzenia LTE, takie jak mobilny router Huawei E5577C od 29 zł oraz modemy USB za 1 zł.

Promocja trwa do 31 października 2016 roku. Więcej informacji w regulaminie.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.