Nowy wygląd faktur w Play

Opublikowano: 2015-09-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wyniki / raporty

news-play-logo-1Play przedstawił nowy, bardziej przejrzysty wzór faktur oraz e-awizo wysyłanych do swoich klientów abonamentowych, którzy stanowią niemal połowę wszystkich abonentów operatora.

Zbierając i analizując informacje zwrotne od klientów Play ustalił, że wcześniejszy projekt dokumentu wymaga przeprojektowania – „Podczas całego procesu pracowaliśmy bardzo blisko z klientami, słuchaliśmy ich historii, współprojektowaliśmy faktury, testowaliśmy różne wersje dokumentu” – poinformował operator na swoim oficjalnym blogu.

news-play-nowa_faktura-1Celem zmian była przede wszystkim przejrzystość i to, żeby klient bez wysiłku był w stanie dowiedzieć się, skąd wzięła się kwota do zapłaty, która jest prezentowana na dokumencie. Nowy wzór został wprowadzony zarówno do samej faktury, jak i e-awizo, czyli powiadomienia na maila o wystawieniu e-faktury. Przygotowana została także specjalna strona, na której można zobaczyć, jak zmieniła się faktura – www.nowa-faktura.pl.pl.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.