Obniżka cen smartfonów LG w Play

Opublikowano: 2016-10-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-lgk10-playPlay wprowadził kolejną edycję tygodniowej promocji „Ekstra ceny”. Tym razem tyczy się ona smartfonów marki LG.

W dniach od 17 do 24 października można nabyć w niższych cenach wszystkie smartfony LG dostępne w sieci Play. Operator zwraca jednak szczególną uwagę na LG K10 LTE, którego kupimy za 1 zł na przykład w Formule Solo S za 50 zł/mies., Formule Solo M za 65 zł/mies., Formule Solo L za 75 zł/mies. lub Formule Duet i Rodzina S/M/L przy dopłacie 20 zł/mies.

Polecany jest również LG K8 LTE, który za symboliczną złotówkę jest dostępny m.in. w Elastycznej Formule Mix 30/60 zł.

Dodatkowo, wybierając dowolne urządzenie LG w ofercie abonamentowej w czasie promocji, można zyskać dostęp do Audiobooków w Play za darmo przez 6 miesięcy. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod numer 436.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.