Od teraz w SmartfoNOWEJ Heyah na abonament dwa razy więcej Internetu

Opublikowano: 2015-07-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pakiety / usługi #Internet mobilny #Heyah

news-heyah_smartfonowa-abonament-internet-1Od 6 lipca każdy z pakietów Smart w Heyah na abonament został wyposażony w dwukrotnie większe paczki Internetu do wykorzystania we wszystkich technologiach, w tym także w LTE.

W SmartfoNOWEJ Heyah (Smart S/M/L/XL) w opcji na abonament użytkownicy otrzymują teraz podwojone pakiety Internetu – od 2 GB do 10 GB miesięcznie do zużycia w sieci – w tym do oglądania filmów, słuchania muzyki czy korzystania z komunikatorów internetowych. Do tego SMS-y i MMS-y całkowicie za darmo i bez żadnego limitu w Smart M/L/XL. Ponadto, osoby korzystające z taryf Smart L i Smart XL mogą cieszyć się nieograniczonym korzystaniem z aplikacji Facebook i Facebook Messenger, gdyż zużycie danych nie nalicza się do miesięcznego limitu.

news-heyah_smartfonowa-abonament-internet

W Heyah na abonament można także w każdej chwili zrezygnować z umowy, która automatycznie przedłuża się na kolejne 30 dni. Nowa oferta operatora weszła w życie 6 lipca i jest dostępna zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.

Regulamin oferty promocyjnej „Heyah Smart abonament” dla Abonentów Heyah.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.