Odkorkuj Warszawę z NaviExpert

Opublikowano: 2015-05-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #Plus #T-Mobile #pakiety / usługi

news-naviexpert-nawigacjaRuszyła akcja „Odkorkuj Warszawę” polegająca na rozdawaniu za darmo licencji na nawigację NaviExpert, a także uświadamianiu kierowców, jak sami na co dzień mogą walczyć z korkami.

O tym, że korki są zmorą wielu kierowców nie trzeba nawet wspominać. Często przedłużają i uprzykrzają one potencjalnie krótką i przyjemną trasę. Jak ich uniknąć? Od teraz jest to wyjątkowo proste. Wszystko za sprawą stołecznej akcji: „Odkorkuj Warszawę” i nieodpłatnym rozdawaniu warszawiakom nawigacji NaviExpert, która analizując bieżące informacje o ruchu drogowym wytycza trasy omijające korki. Kampanii towarzyszy poradnik pod tytułem „Nie zamulam”, będący cyklem wskazówek dotyczących tego, jak sami kierowcy mogą walczyć z korkami i swoimi przyzwyczajeniami prowadzącymi do ich powstawania.

Z okazji akcji przygotowana została specjalna strona www.darmowanawigacja.pl, dzięki której każdy użytkownik smartfona z systemem Android lub Windows Phone może odebrać swoją miesięczną licencję na nawigację NaviExpert. Dla klientów sieci Plus jest to wersja operatorska nawigacji o nazwie NaviExpert Plus. Warto zaznaczyć, że po 30 dniach dostęp do usługi wygasa, zatem nie jesteśmy narażeni na żadne dodatkowe koszty.

Uczestnicy akcji mogą również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są m.in. Citroeny C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, telefony HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert.

Trwająca do 24 maja 2015 roku akcja jest wspólną inicjatywą NaviExpert, operatorów sieci Plus, Play i T-Mobile, wspieraną przez HTC i Citroena.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.