Odświeżona Nokia 105 Dual SIM w atrakcyjnej cenie

Opublikowano: 2015-06-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Nokia #sprzęt / podzespoły

news-nokia105-dual_simMicrosoft zaprezentował ulepszoną wersję telefonu komórkowego Nokia 105 Dual SIM. Jest to model dla użytkowników, dla których kluczowym czynnikiem wyboru mobilnego urządzenia jest długi czas pracy baterii oraz przystępna cena.

Nokia 105 Dual SIM zachowała najlepsze cechy swojego poprzednika, a jednocześnie została udoskonalona tak, by dopasować się do oczekiwań współczesnych użytkowników. Wytrzymała bateria umożliwia prowadzenie rozmów nawet przez 15 godzin, bez potrzeby ładowania, a w stanie czuwania telefon pozostanie aktywny nawet do 25 dni. Dodatkowo, telefon został wyposażony w niezastąpione podczas wakacji na łonie natury radio FM oraz latarkę.

Nowy model w ofercie Microsoftu to także:

  • Wygodna komunikacja i oszczędność dzięki obsłudze dwóch kart SIM
  • Możliwość zapisu do 2000 kontaktów w pamięci telefonu
  • Lepsza jakość audio w czasie połączeń
  • Odświeżony design
  • Odporność na pył i zachlapania
  • Dwie preinstalowane gry – Snake Xenzia i Bubble Bash 2

Przewidywana cena netto modelu Nokia 105 Dual SIM to 99 zł. Telefon pojawi się w sprzedaży w lipcu 2015 roku. Będzie dostępny w czarnej i niebieskiej wersji kolorystycznej.

Źródło: Microsoft 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.