Odświeżony Red Bull Mobile Collect

Opublikowano: 2016-10-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pozostali operatorzy

news-redbull-collectJuż 2 listopada ruszy nowa wersja programu lojalnościowego Red Bull Mobile Collect. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Przede wszystkim, Red Bull Mobile Collect zyska nową szatę graficzną i bardziej przystępną mechanikę zdobywania nagród. Od teraz wystarczy zarejestrować swój numer Red Bull Mobile i w zależności od stażu zgarniać coraz to fajniejsze nagrody. Do ich zdobywania nie będzie już potrzebna „energia” z używania aplikacji Red Bull, doładowań, imprez czy kodów z puszek – niespodzianki będą przysługiwać ze względu na bycie użytkownikiem Red Bull Mobile.

W związku ze zmianami, do 2 listopada istnieje możliwość łatwiejszego zdobycia upatrzonych nagród. Czapki z daszkiem z Red Bull Megawatt 111 są tańsze o 50% energii, akcesoria do GoPro również przeceniono o 50%, a powerbanki można dostać 25% taniej niż zwykle.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.