Oferta Orange wzbogacona o akcesoria marki O’Care

Opublikowano: 2015-12-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-ocare-akcesoriaW salonach Orange, w dedykowanym sklepie operatora z akcesoriami, a od niedawna także na „wyspach” w wybranych centrach handlowych pojawiły się produkty marki O’Care, w portfolio której znaleźć można ponad 200 różnych akcesoriów.

Produkty spod szyldu O’Care pogrupowane są w kilka głównych kategorii. Pierwsza to „zasilanie” – znajdują się w niej wszelkiego rodzaju ładowarki i powerbanki. Kolejnymi są „transmisja danych”, czyli kable i przewody oraz „motoryzacja”, w której mieszczą się uchwyty na nawigację i smartfony. W ofercie są także karty pamięci, szeroko pojęta ochrona telefonu i multimedia.

Ostatnia z kategorii kryje w sobie jeden z ciekawszych gadżetów, czyli okulary O’Care VR Glasses, które umożliwiają oglądanie filmów oraz animacji 3D bezpośrednio z telefonu. Inne warte uwagi produkty to choćby ładowarka samochodowa typu 2 microUSB o mocy 2.4 A, powerbank o pojemności 5200 mAh i karta pamięci 32 GB.

O’Care to jednak nie tylko produkty, ale także cztery usługi, z których mogą skorzystać klienci. ScreenCare to zabezpieczenie wyświetlacza poprzez naklejenie folii lub szkła ochronnego przy pomocy specjalnego aplikatora. PhoneCare to zabezpieczenie telefonu poprzez odpowiednio dobrane etui dedykowane. DataCare polega na możliwości bezpiecznego skopiowania wszystkich danych z telefonu na inny, bądź pamięć zewnętrzną. Ostatnią jest serviceCare, czyli wykrywanie usterek telefonu.

Zainteresowanych asortymentem O’Care Orange zaprasza do odwiedzenia swoich salonów i care-pointów w centrach handlowych, a także sklepu internetowego.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.