Oferta T-Mobile poszerza się o serwis Legimi – tysiące książek na smartfonie

Opublikowano: 2015-03-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-legimi-aplikacjaSieć T-Mobile wprowadza do usługi MyBox aplikację Legimi. Zapewnia ona dostęp do ponad 10 tysięcy książek z oferty popularnego serwisu, wśród których znaleźć można największe bestsellery i na bieżąco wydawane nowości polskiej i światowej literatury.

Aplikację Legimi można pobrać z T-Mobile MyBox i czytać książki bez limitu przez pierwsze 30 dni, całkowicie bezpłatnie. Po tym czasie miesięczny abonament za przeczytanie 300 stron dowolnych książek z biblioteki serwisu będzie wynosił 7.90 zł. Nieprzeczytane strony sumują się i przechodzą na kolejny miesiąc, zaś fani literatury mogą dokupić pakiet kolejnych 300 stron w dowolnym momencie i w tej samej cenie.

Dzięki synchronizacji w chmurze, użytkownicy mają dostęp do własnej półki z e-bookami zawsze i wszędzie, a aplikacja bez problemu odnajdzie stronę, na której zakończono lekturę ostatnim razem. Dla lubiących śledzić swoje postępy i porównywać je ze znajomymi, Legimi oferuje wgląd w statystyki czytania. Dodatkowo, dla większej wygody można wybrać krój i rozmiar czcionki, tryb dzienny lub nocny oraz orientację poziomą lub pionową. Co istotne, z usługi korzystać można także offline – aplikacja korzysta bowiem z transmisji danych tylko w momencie pobierania e-booka na urządzenie.

Z promocji T-Mobile MyBox można skorzystać wybierając Legimi jako usługę promocyjną (dla klientów posiadających plany taryfowe z bezpłatną jedną usługa z oferty MyBox) lub w formie miesięcznej subskrypcji. Usługę można aktywować poprzez aplikację lub wysyłając SMS-a o treści LEG na numer 8089. Dostępna jest dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.