OneDrive - więcej miejsca dla mobilnych

Opublikowano: 2014-09-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #promocje #pozostali #gry / aplikacje

news-onedrive-1
Należący do Microsoftu wirtualny dysk OneDrive oferuje dwa razy więcej miejsca niż dotąd. Zamiast 15 GB można teraz mieć aż 30! Ale trzeba spełnić pewne warunki.

Microsoft ogłosił, że powiększa darmową przestrzeń na dane użytkowników w swojej usłudze OneDrive. Chodzi o internetowy dysk konkurujący z takimi rozwiązaniami jak Google Drive czy Dropbox.

Promocyjna oferta koncernu z Redmond jest skierowana do użytkowników urządzeń mobilnych, którzy zamiast 15 GB darmowego miejsca mogą mieć go dwa razy więcej. Aby je zdobyć muszą zainstalować w swoim smartfonie aplikację OneDrive oraz wyrazić zgodę na wykonanie kopii zdjęć zapisanych w aparacie wbudowanym w telefon. Dzięki temu przestrzeń na wirtualnym dysku zostanie automatycznie powiększona do 30 GB.

news-onedrive-2

Trzeba przypomnieć, że już wcześniej Microsoft oferował promocję, w ramach której po wykonaniu kopii zdjęć ze smartfona w OneDrive dostawało się dodatkowe 3 GB miejsca. Osoby, które skorzystały z tej możliwości nie dostaną teraz pełnych 15 GB, ale 12, co uzupełni powiększony wcześniej limit.

Swoją promocyjną ofertę Microsoft kieruje do użytkowników wszystkich mobilnych systemów operacyjnych – iOS-a, Androida, no i oczywiście Windows Phone, którego producentem jest koncern z Redmond.

Źródło: Microsoft

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.