OnePlus 2 z 4 GB pamięci RAM

Opublikowano: 2015-07-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-oneplus2-4gb-lpddr4Do premiery OnePlus 2 pozostały niecałe 3 tygodnie. Wiemy o nim już całkiem sporo, a kolejnymi informacjami raczy nas jego producent – teraz dowiadujemy się, że smartfon będzie miał 4 GB RAM LPDDR4.

OnePlus w swoim flagowcu postawi na nowy standard pamięci operacyjnej LPDDR4, który w porównaniu do LPDDR3 zapewnia dwukrotnie większą przepustowością (producent zapewnia o 32 GB/s) i mniejsze zapotrzebowanie na energię, będąc tym samym znacznie wydajniejszym i przyjaźniejszym dla baterii rozwiązaniem. Dodatkowo, ilość RAM mówi sama za siebie – 4 GB to obecnie rzadkość, ale taka wartość z pewnością przyda się bardziej wymagającym użytkownikom.

Wiemy, że oprócz tego One Plus 2 będzie wyposażony w układ Snapdragon 810 w wersji 2.1, czytnik linii papilarnych, złącze USB typu C, a nieoficjalne źródła ujawniły, że w smartfonie ujrzymy ekran o przekątnej 5.5-cala i rozdzielczości Full HD oraz aparat główny 16 Mpix. Premiera następcy modelu OnePlus One przewidziana jest na 27 lipca.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.