OnePlus 3 - nieoficjalna specyfikacja techniczna smartfona

Opublikowano: 2016-03-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-oneplus2Do sieci wyciekła prawdopodobna specyfikacja OnePlus 3, czyli kolejnego flagowca ze stajni chińskiego OnePlus, którego premiera może się odbyć już na początku przyszłego miesiąca.

Na stronie benchmarku AnTuTu pojawiły się pierwsze szczegóły wskazujące, czego możemy się spodziewać po następnym „zabójcy flagowców”. Model o kodowej nazwie OnePlus A3000 ma być wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz Full HD (1080 x 1920 pikseli), a moc obliczeniową ma zapewniać topowy układ Qualcomm Snapdragon 820 z chipem graficznym Adreno 530. Nie zabraknie też 4 GB RAM, 32 GB wbudowanej pamięci oraz głównej aparatu 16 Mpix i przedniej, 8-megapikselowej kamerki do zdjęć selfie. Kontrolę nad całością ma sprawować system OxygenOS, oparty na Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

Co ciekawe, dotychczasowe doniesienia wskazywały, że premiery OnePlus 3 należy oczekiwać dopiero w III kwartale 2016 roku, jednak najnowsze plotki sugerują zapisanie w kalendarzu daty 7 kwietnia. To właśnie tego dnia ma się odbyć zaplanowana przez OnePlus konferencja w Pekinie.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.