OnePlus 3 - producent wstrzyma sprzedaż smartfona w Europie

Opublikowano: 2016-08-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzedaż / wyniki #problemy / awarie

news-oneplus3-3OnePlus nie jest w stanie sprostać popytowi na swojego najnowszego flagowca, dlatego też zdecydowano o zawieszeniu sprzedaży w wielu krajach Europy i w Hongkongu.

Decyzja została podyktowana problemami w realizacji zamówień (m.in. przedłużającą się wysyłką), których liczba znacznie przekroczyła oczekiwania OnePlus. Smartfon będzie niedostępny w dniach od 9 sierpnia do 12 września, kiedy to firma zamierza uzupełnić zapasy. Warto dodać, że OnePlus 3 jest pierwszym smartfonem Chińczyków, który od samego początku można zakupić bez specjalnego zaproszenia. Z pewnością przyczyniło się to do aktualnych braków magazynowych.

Sprzedaż zostanie wstrzymana w następujących krajach:

  • Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Hiszpania oraz Hongkong.

Źródło: OnePlus, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.