OnePlus 3 w odświeżonej wersji

Opublikowano: 2016-10-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-oneplus3Plotki głoszą, że OnePlus może wkrótce zakończyć produkcję smartfon OnePlus 3, którego na rynku zastąpi nieco zmieniona wersja.

OnePlus 3 został oficjalnie zaprezentowany w połowie czerwca tego roku i od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Doprowadziło to do wstrzymania sprzedaży w sierpniu, podyktowanej opóźnieniami w realizacji zamówień i koniecznością uzupełnienia zapasów magazynowych. Choć wszystko wskazywało, że sytuację udało się już opanować, z oferty producenta zniknął wariant Soft Gold, a przewidywany czas dostawy dla grafitowej odmiany smartfona wynosi aktualnie 4 tygodnie.

Źródła na jakie powołuje się serwis GizmoChina podają, że problemem są braki w dostawach wyświetlaczy AMOLED stosowanych w OnePlus 3. Właśnie z tego powodu OnePlus ma podobno zamiar wprowadzić na rynek nową wersję urządzenia z „S” lub „Plus” w nazwie. Ma się ona charakteryzować 6-calowym panelem LCD o rozdzielczości Full HD bądź QHD, procesorem Snapdragon 821 oraz większą baterią.

Niestety, nie wiadomo kiedy OnePlus 3S/OnePlus 3 Plus trafi do sprzedaży. Czekamy zatem na więcej informacji.

Źródło: GizmoChina, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.