OnePlus Mini - imponujący konkurent kompaktowej Xperii Z5

Opublikowano: 2015-12-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-oneplus_mini-gfxbench-1OnePlus pracuje nad kolejnym modelem smartfona, tym razem z segmentu mini-flagowców. W bazie danych benchmarka GFXBench pojawiła się specyfikacja OnePlus Mini, który zapowiada się na spory hit.

Wśród topowych smartfonów o kompaktowych rozmiarach dominują Xperie Z Compact. Najnowszy przedstawiciel tej serii – Z5 Compact – już wkrótce może się jednak doczekać mocnego konkurenta od chińskiego OnePlus. Po udanych modelach OnePlus One, OnePlus Two oraz OnePlus X, producent zamierza rozwinąć swoje portfolio o kolejny ciekawy produkt, który na papierze przedstawia się doprawdy imponująco.

OnePlus Mini ma być wyposażony w 4.6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, co przekłada się na zagęszczenie pikseli równe 479 PPI. Urządzenie zaoferuje ponadto ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, aż 4 GB pamięci RAM i równie okazałe 64 GB wbudowanej pamięci na dane i aplikacje użytkownika. GFXBench ujawnia również, że smartfon otrzyma aparat główny z matrycą 13 Mpix, zdolny do nagrywania wideo w 4K oraz 5-megapikselową przednią kamerkę. Nie podana została pojemność baterii. Całość pracować ma pod kontrolą systemu Android 5.1.1 Lollipop.

Źródło: Techno Buffalo

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.