OnePlus One zawita na polskim rynku

Opublikowano: 2015-03-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-oneplus-one-polskaZbliżamy się już do rocznicy premiery smartfona OnePlus One, którego kupować można było za pośrednictwem systemu zaproszeń i którego dostępność była bardzo ograniczona. W końcu jednak słynnego „zabójcę flagowców” będzie można zakupić oficjalnie na terenie Polski.

Chiński producent poinformował o zwiększeniu liczby krajów, w których ich urządzenia będą dostępne. Na liście 16 nowych państw znalazła się także Polska. Już 9 marca, a więc w poniedziałek OnePlus zorganizuje także specjalne spotkanie z fanami marki w Warszawie, na które zapisać można się w tym miejscu. Zainteresowani powinni się spieszyć – liczba wolnych miejsc jest ograniczona.

news-oneplusone-ueOnePlus One miał w swoim założeniu oferować najwydajniejsze podzespoły za cenę urządzeń ze średniej półki. Jest on wyposażony w 5.5 calowy ekran o rozdzielczości Full HD pokryty szkłem Gorilla Glass 3, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, wspierany przez 3 GB RAM oraz 16 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Do tego jest w modelu aparat 13 Mpix z sensorem Sony Exmor IMX214, obiektywem o jasności f/2.0, podwójną diodą LED i możliwością nagrywania w 4K. Przednia kamerka ma 5 Mpix. Bateria jest niewymienialna i ma pojemność 3100 mAh. Urządzenie oferuje także głośniki produkcji firmy JBL. Całość pracuje na zmodyfikowanym Androidzie 4.4 KitKat, czyli systemie CyanogenMod 11S.

Cena jak i dokładna data premiery smartfona powinna zostać już niedługo ujawniona. W Niemczech kosztuje on około (w przeliczeniu) 1120 zł za wersję z 16 GB pamięci wbudowanej oraz mniej więcej 1250 zł za wariant z 64 GB.

Źródło: OnePlus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.