OnePlus X bez zaproszeń

Opublikowano: 2016-02-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-oneplus-x-5Kolejny smartfon chińskiego OnePlus doczekał się zniesienia niewygodnego systemu kupna. Od teraz OnePlus X dostępny jest w sprzedaży bez specjalnych zaproszeń.

Aktualnie każdy z telefonów OnePlus jest możliwy do kupienia w tradycyjnym modelu dystrybucyjnym. W przypadku debiutanckiego OnePlus One, producent potrzebował roku na rezygnację z zaproszeń, dla OnePlus 2 okres ten skrócił się do zaledwie 4 miesięcy. OnePlus X wszyscy mogą bezproblemowo kupić po jeszcze krótszym czasie – od oficjalnej premiery minęły 3 miesiące. Warto jednak dodać, że już w połowie grudnia ubiegłego roku Chińczycy wprowadzili dla tego modelu wtorki bez zaproszeń, dzięki czemu każdy zainteresowany mógł co tydzień zapolować na swój egzemplarz.

OnePlus X wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 801 z układem graficznym Adreno 330, 3 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej z opcją dalszej rozbudowy poprzez slot microSD. W urządzeniu znalazł się również aparat 13 Mpix z przysłoną f/2.2, wsparty przez diodę LED, przednia kamera 8 Mpix, modem LTE oraz bateria o pojemności 2525 mAh. Nad wszystkim czuwa zmodyfikowany przez nakładkę OxygenOS system Android 5.1.1 Lollipop.

OnePlus X dostępny jest w trzech wersjach: Onyx i Champagne za 1149 zł oraz Ceramic za 1499 zł.

Źródło: OnePlus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.