OnePlus X od teraz łatwiejszy do kupienia

Opublikowano: 2015-12-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-oneplus-x-bez_zaproszeniaWszyscy zainteresowani kupnem atrakcyjnego smartfona OnePlus X mogą go od dzisiaj nabyć bez konieczności posiadania specjalnego zaproszenia.

Jakiś czas temu OnePlus udostępnił swojego ubiegłorocznego flagowca – OnePlus One – w wolnej sprzedaży, bez wymogu dotyczącego posiadania zaproszenia do kupna. To samo stało się w przypadku OnePlus Two, który 5 grudnia doczekał się zniesienia ograniczeń. Dziś za pośrednictwem kanałów społecznościowych chiński producent ogłosił, że trzeci z modeli dostępnych w jego portfolio również doczekał się atrakcyjniejszej formy dystrybucji, choć nie obyło się bez haczyka – OnePlus X można zakupić tylko i wyłącznie we wtorek każdego tygodnia, począwszy od dnia dzisiejszego.

Wyposażony w 5-calowy wyświetlacz Full HD, czterordzeniowy procesor Snapdragon 801, 3 GB RAM oraz 13-megapikselowy aparat smartfon kosztuje 1149 złotych w wersji szklanej Onyx. Cena limitowanego modelu zwanego Ceramic wynosi z kolei 1499 złotych, jednak do jego kupna potrzeba zaproszenia. Warto dodać, że flagowy OnePlus 2 w wersji 3 GB RAM/16 GB ROM (aktualnie niedostępna) wyceniono na 1449 złotych, zaś bogatszą edycję 4 GB/64 GB na 1699 złotych.

Źródło: OnePlus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.