OnePlus zapowiada przyszłotygodniową nowość

Opublikowano: 2015-05-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-oneplus-twitter-zapowiedzOnePlus poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że już 1 czerwca możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego. W zapowiedzi nie brakuje słów o chęci wstrząśnięcia branżą technologiczną i czasie zmian. Czyżby OnePlus Two?

Wszystko wskazuje na to, że chiński producent jest gotowy do prezentacji swojego najnowszego smartfona, który podobnie jak zeszłoroczny OnePlus One ma wprowadzić nieco zamieszania na rynku i okazać się ponownym „zabójcą flagowców”. Wpis na Twitterze brzmi: „Zawsze szukamy sposobów na wstrząśnięcie branżą technologiczną. Uważamy, że nadszedł czas na zmianę. Więcej 1 czerwca”. OnePlus znany jest z korzystania z tego serwisu jako głównego centrum przekazywania informacji i zazwyczaj w ten sposób zapowiadał większość ważnych wydarzeń. Łącząc to z niedawnymi doniesieniami sugerującymi, że OnePlus Two zadebiutuje w okolicach połowy bieżącego roku, mamy jasny obraz tego, czego się spodziewać.

O samym smartfonie nie wiemy póki co zbyt wiele. Na pewno zaoferuje topowe podzespoły, ze Snapdragonem 810 i 3 lub 4 GB pamięci RAM na czele. Ponadto, OnePlus Two ma mieć 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD, czyli 1440 x 2560 pikseli oraz dostępny w coraz szerszej gamie produktów czytnik linii papilarnych. Należy się jednak spodziewać, że urządzenie nie będzie równie atrakcyjne cenowo jak poprzednik, choć zapewne nadal tańsze od konkurencji. Co więcej, sprzedawane będzie w systemie zaproszeń, z którego wycofano się już w przypadku OnePlus One.

Źródło: OnePlus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.