OneTouch Hero 2: Bohater powraca

Opublikowano: 2014-09-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-alcatel-onetouchhero-1Na targach IFA 2014 przypomniała o sobie marka Alcatel. Producent pokazał następcę smartfona One Touch Hero, który ma być odpowiedzią na serię Galaxy Note.

6-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli i ośmiordzeniowy procesor MediaTek taktowany z częstotliwością 2 GHz – to najważniejsze cechy nowego modelu smartfona pokazanego w Berlinie na IFA 2014 przez firmę Alcatel.

news-alcatel-onetouchhero-2

OneTouch Hero 2 jest następcą modelu OneTouch Hero, który miał być tańszą odpowiedzią na smartfon Samsung Galaxy SIII, ale wówczas tę walkę przegrał, był bowiem pod kilkoma względami wyraźnie słabszy od konkurenta.

W OneTouch Hero 2 oprócz wyświetlacza i procesora wykorzystano pamięć wewnętrzną 16 GB, a także dwa aparaty, z których główny ma rozdzielczość 13 Mpix, a przedni 5 Mpix. Telefon ma obsługiwać standard 4G LTE. Pełna specyfikacja telefonu jest dostępna na stronie:
http://www.teleguru.pl/telefony-przyszle/alcatel-ot-hero-2–zapowiedziany-

Źródło: Alcatel

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.