Orange: Darmowe filmy w telefonie

Opublikowano: 2016-08-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-filmy-1Użytkownicy Orange na kartę, którzy aktywują pakiet „6 GB na Wakacje” otrzymają bonusowy voucher na dostep do platformy VOD player.pl.

Oferta skierowana jest do abonentów taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART oraz ofert Zetafon i Minutofon. Aktywując na koncie pakiet „6GB na Wakacje” (kodem *110*77# lub SMS-em o treści AKT6 pod numer 260) mogą odebrać voucher na usługę player.pl.

Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „PLAYER” na numer 80103, a po otrzymaniu kodu wpisać go na stronie www.player.pl/orange, aby uzyskać 30-dniowy dostęp do 3 pakietów: player PLUS (bogaty katalog VOD, a w nim własne produkcje player.pl, zagraniczne hity i pełne sezony seriali), player KIDS (bajki dla dzieci w różnym wieku) oraz player LIVE (kanały TVN na żywo). Materiały wideo i telewizję na żywo można oglądać w aplikacji player.pl dostępnej na PC, smartfony, tablety oraz SmartTV.

Więcej informacji:

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.