Orange: Darmowy Internet na wakacje

Opublikowano: 2016-06-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-3W wakacyjnej ofercie Orange, klienci wybierający plany abonamentowe Smart Plan LTE dostaną nielimitowany dostęp do szybkiego mobilnego Internetu w smartfonie, z którego będą mogli korzystać przez pierwsze trzy miesiące od aktywacji.

Z promocji można skorzystać wybierając dowolny Smart Plan LTE w opcji z telefonem lub innym urządzeniem, a także w ofercie bez telefonu. W zależności od wybranego planu, przez pierwsze trzy miesiące klienci będą dostawali bezpłatne pakiety o wielkości nawet 15 GB. Po ich wyczerpaniu nadal będą mogli korzystać z bezpłatnego Internetu LTE z prędkością do 5 Mb/s, mając do dyspozycji 100 GB do wykorzystania w bieżącym okresie rozliczeniowym. Po ewentualnym przekroczeniu pakietu 100 GB, połączenie z Internetem nadal będzie dostępne bezpłatnie, jednak jego prędkość zostanie ograniczona do 1 Mb/s.

Szczegóły oferty prezentuje poniższe zestawienie (ceny z VAT, z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę oraz zgodę marketingową, na opłatę miesięczną składają się: miesięczny abonament za usługi oraz w przypadku ofert z telefonem – minimalna miesięczna rata za telefon w wysokości 15,01 zł. W zależności od wybranego modelu rata może być wyższa):

news-smartplan-telefon news-smartplan-sim

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.