Orange: Drugi smartfon za 1 zł i darmowy dostęp do aplikacji muzycznej przez 3 miesiące

Opublikowano: 2015-11-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #telefony / urządzenia

news-orange-oferta-zestaw_samsung-1W ofercie Orange pojawił się nowy zestaw, w skład którego wchodzą dwa smartfony Samsunga w promocyjnych cenach oraz dostęp do aplikacji „Muzyka Tu i Tam” za darmo, zawarte w Smart Planie LTE od 69.99 zł miesięcznie.

Oferowanymi przez operatora smartfonami są Samsung Galaxy Grand Prime oraz Galaxy Trend 2 Lite. W Smart Planie LTE za 69.99 zł na miesiąc, z umową na 24 miesiące, w którym do dyspozycji abonenta są m.in. nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 2 GB Internetu, telefony są do nabycia za łączną kwotę 49 zł (48 zł + 1 zł). Są one dostępne również w abonamencie 89.99, 99.99 oraz 149.99 zł miesięcznie – kosztują wtedy razem 2 zł.

W zestawie zawarty jest też dostęp do aplikacji muzycznej „Muzyka Tu i Tam” za darmo przez 3 miesiące. Po upływie tego czasu, usługa automatycznie staje się płatna (14.50 zł na miesiąc), do momentu zlecenia jej wyłączenia. Oferta jest skierowana do nowych klientów, jak i przedłużających dotychczasową umowę, którzy dodatkowo otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Więcej informacji tutaj.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.