Orange: iPhone 6 za opłacenie faktury

Opublikowano: 2015-12-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-konkurs-iphone6Orange przygotował dla swoich klientów konkurs, w którym do wygrania są trzy iPhone’y 6, po jednym na każdy tydzień trwania akcji. By wziąć w nim udział wystarczą dwa kroki.

Pierwszy krok prowadzący do wzięcia udziału w konkursie i ewentualnego wygrania smartfona to opłacenie faktury na jeden z trzech sposobów:

  • Na komputerze, logując się w serwisie Mój Orange i w zakładkach „faktury i płatności” lub „podsumowanie” wybierając opcję płać online albo opłać online.
  • W telefonie, z menu aplikacji Mój Orange w zakładce „Płatności” lub „Faktury”, wciskając przycisk „Opłać online”.
  • Na e-fakturze za usługi stacjonarne, klikając link Płatność Elektroniczna.

Drugi krok to wejście na stronę konkursu – www.orange.pl/platnoscelektroniczna – i wypełnienie krótkiego formularza, w którym należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego opłaca się opłacać płatnością elektroniczną faktury w Orange?”.

Konkurs kończy się tuż przed Wigilią, 22 grudnia. Mogą w nim wziąć udział abonenci, którzy nie opłacali swoich faktur za usługi stacjonarne i mobilne Płatnością Elektroniczną do trzech miesięcy przed startem konkursu.

Dla zainteresowanych – regulamin konkursu.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.