Orange: iPhone-y 6S i 6S Plus w przedsprzedaży

Opublikowano: 2015-10-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-oferta-iphone6sOrange wystartował z przedsprzedażą najnowszych smartfonów Apple. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Operator proponuje w ramach wybranych taryf abonamentowych iPhone’a 6S w wersjach z 16, 64 i 128 GB pamięci wbudowanej oraz iPhone’a 6S Plus z 64 GB. Zamówienia na telefon mogą składać zarówno nowi klienci, jak również przedłużający umowę i przenoszący numer z innej sieci. Decydując się na którąś z ofert, smartfona otrzyma się tuż po oficjalnej polskiej premierze, 9 października.

Ceny obydwu modeli w sieci Orange tradycyjnie zależą od kilku czynników, m.in. wybranego planu taryfowego. Przykładowo, dla osób prywatnych, wybierających nowy numer, iPhone 6S 16 GB jest do nabycia za 1429 zł w Smart Planie LTE za 149.99 zł miesięcznie z umową na 24 miesiące. Z kolei dla małych i średnich firm i w przypadku przenoszenia numeru, ten sam smartfon kosztuje 409 zł + VAT w abonamencie VIP XL za 129.99 zł + VAT z umową na 24 miesiące.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.