Orange: Kredyt na usługi w ofertach prepaid

Opublikowano: 2015-09-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-kredyt_na_uslugi-2Orange wprowadził do wszystkich taryf na kartę nową opcję, tzw. „Kredyt na usługi”, umożliwiający zakup wybranej usługi lub pakietu bez wystarczającej ilości środków na koncie.

W momencie, gdy brakuje nam na koncie odpowiednich środków, a chcemy włączyć wybraną usługę w Orange na kartę (SMS-em, krótkim kodem lub przez Mój Orange), przysyłany jest SMS z numeru 8051 proponujący pożyczkę. Wystarczy odpowiedzieć „TAK”, by dana usługa czy pakiet został aktywowany. Spłata zadłużenia następuje automatycznie i bez żadnych dodatkowych kosztów przy najbliższym doładowaniu. Aby otrzymać propozycję pożyczki trzeba jednak spełnić warunki właściwe dla usługi, którą chcemy włączyć (np. odpowiednią taryfę) i mieć co najmniej 31 dni stażu w Orange.

Lista usług, na zakup których można pożyczyć środki:

news-orange-kredyt_na_uslugi-1Regulamin usługi „Kredyt na usługi”.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.