Orange: Neostrada w Superpromocji i abonament komórkowy za pół ceny

Opublikowano: 2015-06-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-neostrada-funpackOrange wprowadza obniżki cen Neostrady i korzystne pakiety łączące usługi stacjonarne i mobilne. Dzięki Superpromocji, szybki domowy Internet bez limitu transferu danych o prędkości do 80 Mb/s będzie można kupić już za 39.90 zł miesięcznie. Do tego operator przygotował trzy nowe plany komórkowe z nielimitowanymi usługami, tańsze o 30 złotych.

Dotychczas z niższych cen Neostrady mogli korzystać mieszkańcy 76 gmin, w których jesienią 2014 Internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Obecnie, dzięki Superpromocji atrakcyjne ceny są dostępne w caym kraju. W ofercie jest jeden, znacznie niższy abonament dla wszystkich opcji prędkości. Szybki domowy Internet o prędkości nawet do 80 Mb/s – bez limitów transferu danych można mieć już za 39.90 zł miesięcznie. Obniżka sięga nawet 32%.

Niższe są także ceny FunPacka, czyli pakietu składającego się z Neostrady, telewizji i telefonu domowego. Można go kupić za 59.90 zł miesięcznie, niezależnie od wybranej opcji prędkości Internetu – do 10, do 20 lub do 80 Mb/s. Podane ceny obowiązują przy wyborze umowy na 24 miesiące oraz e-faktury. W przypadku klientów, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do podanych cen abonamentowych doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 29.24 zł z VAT. Oferta będzie dostępna od 25 czerwca.

news-orange-neostrada-ofertaUżytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują też korzystną ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy propozycje abonamentowe, odpowiadające na różne potrzeby klientów. Każdy z nich jest o 30 zł tańszy niż w standardowej ofercie.

W Super Smart Planie Open (oferta bez telefonu), klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany Internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5 GB prędkość Internetu jest niższa, ale klient nie ponosi już żadnych opłat za połączenia z siecią), a także pakiet roamingowy: 400 minut na rozmowy i 100 MB na Internet w krajach UE. Abonament wynosi 29.99 zł.

Dla klientów, którzy preferują ofertę ze smartfonem, do wyboru są: Smart Plan Halo Open za 39.98 zł oraz Smart Plan Multi Open za 59.98 zł. W obydwu planach klienci otrzymują również nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Te dwie propozycje różnią się pakietami internetowymi.

news-orange-oferta-super_smart_plan_openKażdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w Promocji Smart Plan Open – dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma taki sam rabat, czyli 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy. Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne nie objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub Internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu miesiąca. W przypadku telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 39 zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.