Orange: No limit i 8 GB za 28 zł dla przenoszących numer

Opublikowano: 2016-01-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-na_karte-nolimitOrange przygotował nową ofertę dla osób przenoszących numer z innej sieci do jednej ze swoich taryf prepaid. Płacąc 28 zł miesięcznie mają oni zagwarantowane nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 8 GB transferu danych.

Usługę można włączyć w ciągu pierwszych 12 miesięcy stażu w Orange. Jednakże decydując się na opcję cykliczną, specjalne warunki obowiązują tak długo, jak usługa będzie aktywna. Warto zaznaczyć, że promocja nie dotyczy klientów, którzy przenoszą się z Nju Mobile. Jest ona dostępna w taryfach Orange Yes, Orange Pop, Orange One, Orange Smart na kartę, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę oraz Zetafon i Minutofon.

Przykładowo, przenosząc numer do Orange Free i doładowując konto za 30 złotych, otrzymuje się 6 GB gratis. Uruchamiając do tego wspomnianą usługę, klient ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz łącznie 14 GB Internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca. A pozostałe dwa złote zostają na niezaplanowane wydatki.

Aktywacji jednorazowego wariantu usługi dokonuje się z poziomu aplikacji Mój Orange, wysyłając SMS o treści START pod numer 696 albo wpisując na telefonie kod *102*74#. Opcję cykliczną włącza się wiadomością o treści START CYKL pod numer 696 lub kodem *102*75#.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.