Orange: Nocna premiera iPhone’a 7

Opublikowano: 2016-09-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #telefony / urządzenia

news-iphone7-1Orange poinformował o planowanej na piątek 23 września nocnej premierze najnowszych smartfonów Apple – iPhone’a 7 i 7 Plus. Odbędzie się ona w dwóch salonach operatora.

Klienci będą mogli już minutę po północy zakupić swój egzemplarz w Warszawie w salonie znajdującym się w Centrum Handlowym “Arkadia” oraz w Smart Store Orange na ul. Pańskiej 57/61, gdzie będzie miała miejsce uroczysta premiera iPhone’ów 7. Operator zapowiada, że na imprezie nie zabraknie również poczęstunku i drobnych upominków dla wszystkich gości.

Nowe iPhone’y można już od kilku dni zamawiać w przedsprzedaży sieci Orange. Informacje na ten temat znajdziecie w tym miejscu. W ofercie Orange pozostaną również dostępne poprzednie modele w tym: iPhone 6s, iPhone SE oraz iPhone 5s.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.