Orange: Nowe minipakiety na kartę

Opublikowano: 2016-07-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-2Orange rozwija ofertę na kartę o tańsze rozwiązania przeznaczone dla osób, które z telefonów nie korzystają zbyt często – pakiety 100 minut do wszystkich sieci komórkowych oraz 100 SMS-ów, ważne przez 7 dni.

Pakiety można aktywować na trzy sposoby – SMS-em, kodem lub po zalogowaniu do Mój Orange. Ostatnie dwie możliwości są darmowe, za SMS płaci się zgodnie z taryfą. By aktywować Minipakiet 100 minut należy wysłać SMS o treści START pod numer 331, wpisać kod *207*142# i potwierdzić przyciskiem połączenia. W przypadku Minipakietu 100 SMS-ów do wszystkich sieci SMS o treści START należy wysłać pod numer 332, a kod aktywacyjny to 207*169#. Oba pakiety są ważne przez 7 dni.

Z usług mogą skorzystać użytkownicy taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Smart na kartę i Orange Free na kartę oraz abonenci ofert Zetafon, Minutofon i Gotowy do Rozmowy.

Więcej informacji: Regulamin usługi „Minipakiet”.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.