Orange: Nowe pakiety usług dla klientów indywidualnych

Opublikowano: 2015-04-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-orange-pakiety-rodzinny-komfortowy-wygodnyOrange wprowadza do swojej oferty nowe pakiety – Rodzinny, Komfortowy i Wygodny – przeznaczone dla klientów indywidualnych. Każdy pakiet zawiera zestaw usług domowych i mobilnych, przydatnych w obszarach, które klienci określili jako ważne – Bliscy, Dom i Mobilność.

Cena usług w pakiecie jest niższa niż przy zamówieniach pojedynczych, ponieważ każdy pakiet zawiera rabat Orange Open, gwarantujący obniżenie miesięcznego rachunku nawet o 65 zł.

news-orange-pakiet-rodzinny news-orange-pakiet-komfortowy news-orange-pakiet-wygodnyNowa oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Orange. Aby skompletować pakiet, klient może:

  • Zakupić wszystkie składniki pakietu podczas rozmowy ze sprzedawcą
  • Dokupić usługę do tych, które już posiada
  • Przedłużyć umowę na posiadaną usługę, jeśli ma już wszystkie pozostałe usługi wchodzące w skład danego pakietu

Pakiety można powiększać według indywidualnych potrzeb. Do każdego z nich można dokupić kolejne usługi, takie jak abonamentowe oferty głosowe lub tematyczne kanały telewizyjne. Użytkownicy pakietów mogą też skorzystać z pozostałych usług z oferty Orange, np. Orange Finanse, Orange Energia czy usług związanych z bezpieczeństwem.

Z pakietów będzie można skorzystać już od piątku, 17 kwietnia bieżącego roku. Wkrótce w ofercie Orange pojawią się kolejne, podobne oferty.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.