Orange: Nowe plany taryfowe dla firm

Opublikowano: 2015-04-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi

news-orange-nowa_oferta_biznesowaOrange wprowadza nowy, jeszcze wyższy standard abonamentu na usługi mobilne dla firm. W nowych taryfach, klienci biznesowi zyskują pakiety Internetu LTE oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju.

Nowa oferta Orange dla Klientów Biznesowych składa się z czterech planów taryfowych, dopasowanych zarówno do potrzeb klientów, dla których najważniejsza jest cena, jak i tych najbardziej wymagających – potrzebujący wygodnych i korzystnych rozwiązań zapewniających swobodne korzystanie z telefonu i Internetu również poza granicami Polski. Plany taryfowe Orange Biz zapewniają im atrakcyjne warunki korzystania z telefonu i Internetu zarówno w krajach UE, jak i poza jej granicami.

Do dyspozycji klientów są plany taryfowe: Orange Biz Podstawowy, Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP.

news-orange-taryfy-orange_bizPlany taryfowe Orange Biz można jeszcze lepiej dostosować do własnych potrzeb i powiększyć do rozmiaru XL lub XXL. W zależności od wyboru, za niewielką dopłatą dodatkowo można zyskać:

  • Jeszcze więcej Internetu LTE
  • Ubezpieczenie smartfona
  • Smartfona w jeszcze lepszej cenie
  • Nielimitowane połączenia w roamingu
  • 100 MB Internetu poza UE
  • 30% rabatu na połączenia w USA, Ukrainie, Białorusi, Rosji i w Chinach

Do wyboru są trzy pakiety powiększające, będące dodatkiem do planów Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP (ceny netto). Plany Orange Biz XL w ofercie bez telefonu nie zawierają ubezpieczenia. Opłata za plan Orange Biz Krajowy wynosi 5 zł + VAT miesięcznie.

news-orange-taryfy-orange_biz-1Klienci przedłużający umowę mogą liczyć na dodatkowe korzyści, a wśród nich jeszcze więcej minut na rozmowy, większe pakiety Internetu LTE oraz Nawigację Orange premium za 1 zł (+VAT).

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.