Orange: Pakiet 100 MB w roamingu

Opublikowano: 2015-06-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-roaming-internet-orangeOrange przygotował pakiet 100 MB na transmisję danych w roamingu dla osób podróżujących poza granice naszego kraju. Pakiet dostępny jest dla użytkowników ofert Smart Plan i kosztuje 9.99 zł w pierwszym miesiącu.

Usługę „Pakiet 100 MB UE” można aktywować wysyłając SMS-a o treści AKTYWUJ pod numer 80139 (SMS bezpłatny w przypadku aktywacji w kraju; w przypadku aktywacji w roamingu koszt według cennik usług w roamingu). Ewentualnie, można złożyć zlecenie za pośrednictwem biura obsługi Orange lub kontaktując się z konsultantem operatora pod numerem *100. Pakiet zostanie włączony o północy następnego dnia, po którym zostało złożone zlecenie aktywacji. W przypadku chęci wyłączenia pakietu wystarczy wysłać SMS o treści WYLACZ na numer 80139.

Pakiet dostępny jest dla posiadaczy ofert Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Halo i Smart Plan Multi. W pierwszy miesiącu jego koszt wynosi 9.99 zł, a w kolejnych 19.99 zł. Pakiet jest rozliczany co 1 kB i odnawia się automatycznie w kolejnych cyklach rozliczeniowych. Jest on ważny na terenie państw Strefy 1, czyli głównie Unii Europejskiej.

Kraje Strefy 1 to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy; kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Islandia, Liechtenstein, Norwegia; Terytoria zależne: Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion.

Regulamin usługi “Pakiet 100 MB UE”.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.