Orange: Połączenia na stacjonarne za 3 złote

Opublikowano: 2016-02-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

img-orange-extraminuty-1Orange wprowadził pakiet 60 minut na numery stacjonarne za 3 złote dla użytkowników ofert na kartę.

Pakiet 60 minut na numery stacjonarne dostępny jest dla abonentów planu taryfowego Orange Yes, Orange Smart, Orange Free na kartę, Orange One, Orange Pop, Nowe Orange Go oraz abonentów Zetafon, Minutofon i Gotowy na Rozmowy w Orange. Warunkiem skorzystania z oferty jest też staż w ofercie na kartę dłuższy niż 31 dni.

Usługę można aktywować wysyłając SMS-a o treści MINUTY pod numer 299 (koszt SMS-a zgodnie z cennikiem danego planu taryfowego) lub wybierając na ekranie telefonu krótki kod *101*91# i zatwierdzając przyciskiem połączenia. Włączenie usługi nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu wysłania zlecenia aktywacji. Po włączeniu, pakiet jest ważny przez 31 dni.

Dla zainteresowanych – regulamin usługi.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.