Orange: Prepaid uszczuplony o kilka usług

Opublikowano: 2016-01-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

Close up a man  using smart phone outdoorOrange planuje 1 lutego wyłączyć część usług dostępnych w ramach ofert na kartę. Wśród nich znalazły się m.in. Ufomesy, Gorąco Polecam i Lekka minuta.

Operator poinformował, że od 1 lutego użytkownicy taryf Orange Yes, Orange One, Orange Pop, Nowe Orange Go, Orange Smart, Orange Free na kartę oraz Zetafon i Minutofon nie będą już mogli korzystać z usług:

  • Ufomesy – za każde 5 SMS-ów wysłanych w ciągu danego dnia otrzymuje się 5 darmowych do wszystkich sieci.
  • Gorąco Polecam – promocja nagradzająca tych, którzy polecają Orange na kartę przyjaciołom i znajomym.
  • Lekki SMS – promocja obniżająca stawkę za SMS do wszystkich sieci. Każda kolejna wiadomość wysłana w danym dniu kosztuje coraz mniej.
  • Lekka Minuta – obniżanie opłaty za minutę połączenia do wszystkich sieci o 10 groszy, w trakcie trwania danej rozmowy.
  • Orange Grupa – zbieranie przez grupę 2-10 użytkowników dodatkowych minut w zamian za wspólne doładowania konta.

Warto dodać, że w dniu wyłączenia usług Gorąco Polecam, Orange Grupa i Ufomesy, abonentom przyznawane będą specjalne bonusy – odpowiednio 50 zł na konto promocyjne na 31 dni, 1000 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych na 14 dni oraz 100 SMS-ów do wszystkich sieci na 31 dni.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.