Orange: Przedłużenie promocji nielimitowanego LTE

Opublikowano: 2015-04-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #Internet mobilny

news-orange-lteOrange postanowił przedłużyć promocję „Nielimitowane LTE” dla klientów ofert głosowych, internetowych oraz Nju Mobile.

Początkowo, promocja nielimitowanego dostępu do szybkiego Internetu LTE miała trwać tylko do końca marca bieżącego roku. Niedawno jednak Orange zadecydował o wydłużeniu tej oferty o kolejne dwa tygodnie, do 15 kwietnia. Termin ten nastąpi już niedługo, ale operator nie zamierza dłużej zwlekać i dokonał kolejnego przedłużenia, tym razem do 26 kwietnia 2015 roku. Co stanie się potem? Nie wiadomo. Nie można wykluczyć, że dojdzie do ostatecznego zakończenia promocji.

Promocja nielimitowanego LTE w Orange dostępna jest dla użytkowników planów abonamentowych Smart Plan Multi, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Halo II, ofert Orange Free i Orange Free Net oraz klientów korzystających z abonamentu w Nju Mobile.

Więcej szczegółów pod tym adresem.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.