Orange: Roaming LTE w 33 krajach

Opublikowano: 2015-07-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi #wyniki / raporty

news-orange-roaming-lteOrange Polska poinformował, że jego klienci mogą aktualnie korzystać z roamingu LTE w 41 sieciach zagranicznych, w 31 krajach. Relacje dla tych sieci są otwarte dwustronnie, co powoduje, że ich abonenci mają możliwość korzystania z usług LTE w sieciach Orange Polska.

Obecnie roaming LTE Orange jest dostępny w: Arabii Saudyjskiej, Austrii, Belgii, Chinach, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Izraelu, Kanadzie, Korei Południowej, Liechtensteinie, Luksemburgu, Mołdawii, Monako, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz na Wyspach Kanaryjskich, Majorce, Węgrzech i Litwie.

Pierwsza relacja roamingowa została uruchomiona w maju 2014 roku z Orange Rumunia. Był to roaming jednostronny – abonenci sieci rumuńskiej mogli się roamować w LTE w sieci Orange Polska. W pełni funkcjonalny, dwukierunkowy roaming LTE został uruchomiony w czerwcu 2014 z Orange we Francji. Na komercyjne uruchomienie czeka kolejnych 9 operatorów.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.